Przegląd Roku 2017

Rok 2017 był pełen Boga, pracy dla Niego i wspólnych relacji Jego ludu. Wiele się działo! Wierzymy, że w Nowym Roku Bóg przyniesie nam równie wiele nowych doświadczeń, wrażeń i cudownych wspomnień.

Sylwester 2017

Ciągle nie jesteś zdecydowany, czy spędzić z nami Sylwestra? Może to cię przekona! W tym roku czeka nas jeszcze lepsza zabawa, więc zarejestruj się już dziś na

Międzynarodowe Dni Jerozolimy

 

9-10 grudnia 2017 to Międzynarodowe Dni Jerozolimy.
W tym czasie wspólnie, na całym świecie:
* Modlimy się o pokój dla Jerozolimy i błogosławimy naród izraelski
* Wspominamy Boże cuda, których dokonał Bóg w 1917 roku, aby zachować Jerozolimę i ziemię świętą
* Błogosławimy narody Wysp Brytyjskich, ponieważ to żołnierze brytyjscy wyzwolili ziemię świętą w 1917 roku. Modlimy się o przebudzenie i wylanie Ducha Świętego w Wielkiej Brytanii

“Podążaj za Marzeniami”

Międzynarodowy klub twórczości artystycznej z Kijowa, Kościół Zielonoświątkowy Oaza, i Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne zapraszają nastolatków i młodzież do udziały w festiwalu, który odbędzie się
13 października /piątek/ 2017 w Rykach
14-15 października /sobota, niedz./ 2017 w Lublinie.
W programie festiwalu: koncerty młodzieżowe, warsztaty muzyczne, plastyczne, teatralne, nauka śpiewu, nieformalne spotkania z młodzieżą, wieczór chwały i uwielbienia, gry, zabawy i animacje dla dzieci, ” najlepszy rysunek na asfalcie” mini-wystawy teatralne)
Zapraszamy! Jeśli umiesz już śpiewać lub grać na instrumentach, a może malujesz, i występowałeś już w grupie teatralnej – ten Festiwal jest czymś dla ciebie.
Jeśli nie masz takich umiejętności, zgłoś się. Wszystkiego cię nauczymy.

Jesteś zainteresowany, żeby uczestniczyć w koncertach festiwalu, możesz zaśpiewać piosenkę, zagrać czy zatańczyć – zadzwoń i zapisz się, lub napisz do nas.

Zapisy na warsztaty: 535 965 809
Zapisy na występy: 506 560 903

Święto Dziękczynienia

Tobie złożę ofiarę dziękczynną I będę wzywał imienia Pana” Ps. 116:17

W najbliższą niedzielę 17 września obchodzimy święto dziękczynienia. Dołącz do nas w tym szczególnym czasie, by razem dziękować Panu za wszystko czym nas obdarza. Zaczynamy jak zawsze o 10:30 na Tatarskiej 5!