“Podążaj za Marzeniami”

Międzynarodowy klub twórczości artystycznej z Kijowa, Kościół Zielonoświątkowy Oaza, i Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne zapraszają nastolatków i młodzież do udziały w festiwalu, który odbędzie się
13 października /piątek/ 2017 w Rykach
14-15 października /sobota, niedz./ 2017 w Lublinie.
W programie festiwalu: koncerty młodzieżowe, warsztaty muzyczne, plastyczne, teatralne, nauka śpiewu, nieformalne spotkania z młodzieżą, wieczór chwały i uwielbienia, gry, zabawy i animacje dla dzieci, ” najlepszy rysunek na asfalcie” mini-wystawy teatralne)
Zapraszamy! Jeśli umiesz już śpiewać lub grać na instrumentach, a może malujesz, i występowałeś już w grupie teatralnej – ten Festiwal jest czymś dla ciebie.
Jeśli nie masz takich umiejętności, zgłoś się. Wszystkiego cię nauczymy.

Jesteś zainteresowany, żeby uczestniczyć w koncertach festiwalu, możesz zaśpiewać piosenkę, zagrać czy zatańczyć – zadzwoń i zapisz się, lub napisz do nas.

Zapisy na warsztaty: 535 965 809
Zapisy na występy: 506 560 903

Święto Dziękczynienia

Tobie złożę ofiarę dziękczynną I będę wzywał imienia Pana” Ps. 116:17

W najbliższą niedzielę 17 września obchodzimy święto dziękczynienia. Dołącz do nas w tym szczególnym czasie, by razem dziękować Panu za wszystko czym nas obdarza. Zaczynamy jak zawsze o 10:30 na Tatarskiej 5!

 
 

Gość w Oazie!

W tą niedzielę naszym gościem i mówcą będzie Pastor Paul Armand z Estonii.
Zaczynamy jak zawsze o 10:30! Będzie się działo, więc bądź z nami!

Spotkania z Ewangelią

Zapraszamy na “Spotkania z Ewangelią” w każdy piątek o 18:00 w Rykach na ul. Szkolnej 1 (wejście od podwórza KwadratArt). W programie studium Słowa Bożego, uwielbienie, czas pytań i odpowiedzi a także niesamowita społeczność.
Chciałbyś dołączyć ale nie masz jak dojechać? To proste! Bądź o 16:45 pod budynkiem Kościoła na Tatarskiej 5, zabierzemy cię ze sobą!

 

Ryki pełne Boga
 

Od 31 lipca do 6 sierpnia wraz z Misją AVC i Generacją PLUS mieliśmy okazję wyjść na ulice Ryk i dzielić się z ludźmi Dobrą Nowiną. Codzienne koncerty, świadectwa, dramy i wszechobecne Słowo Boże działały na ludzi, którzy chętnie zadawali pytania i oddawali swoje życia Jezusowi Chrystusowi. Był to dopiero początek naszej misji w Rykach. Na stałe zamieszkali tam Mariusz i Agnieszka Jarczyńscy z dziećmi, by w każdej chwili móc służyć ludziom, na ich dalszej drodze z Bogiem.

Labirynt w Lublinie

17-21 Lipiec 2017 ul. Tatarska 5
Pn.-pt. 12.00-20.00 Zapraszamy!

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie jakie było w ubiegłym roku oraz prośby uczestników. Kolejny już raz serdecznie Zapraszamy! Wszystkich mieszkańców Lublina i okolic, do uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu. Labirynt poprowadzi Cię do miejsca, w którym poczujesz się: szanowany, kochany, wyjątkowy, wolny, szczęśliwy.
—- INFO—-
Ze względu na charakter przedstawienia (wejścia co 10 min), prosimy o rezerwację tel. pod nr. 514 020 667.
WSTĘP BEZPŁATNY

Gość w Oazie!

W tą niedzielę naszym gościem i mówcą będzie Pastor Paul Armand z Estonii.
Zaczynamy jak zawsze o 10:30! Będzie się działo, więc bądź z nami!

Wiosna pełna gości!

Żegnamy dzisiaj odjeżdżającą na Ukrainę grupę YWAM, a także wracającą do Niemiec grupę Praying Army, na czele z Pastorem i prorokiem Pierrotem Fey, który to usługiwał nam Słowem przez cały tydzień.
W niedzielę powitamy kolejnego gościa – tym razem z Armenii. Pastor Vahagn Poghosyan, człowiek poruszajacy się w mocy Ducha Świętego, usługuje darem proroczym. Rok temu przyniósł wszystkim wiele błogosławieństw, wierzymy więc, że jego niedzielna wizyta będzie równie niezwykła.
Zapraszamy na Tatarską 5 o 10:30!

Nabożeństwo pogrzebowe

Z przykrością zawiadamiamy, że 20 maja, po długiej chorobie, odszedł do Pana nasz brat, Ryszard Skulimowski.
Nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w środę 24 maja o godzinie 11:00 na cmentarzu przy ulicy Unickiej.